0

[PORADNIK] Kilka cennych porad dla początkujących graczy Star Stable.

star stable poradnik

Star Stable to popularna gra jeździecka 3D popularna szczególnie wśród dzieci i młodzieży płci żeńskiej. W Star Stable nie tylko hodujemy własne konie ale również podróżujemy nimi, ścigamy się w zawodach oraz wykonujemy szereg innych zadań. Jako że gra zyskała ostatnio ogromną popularność i nieukrywając wciągnęła również i nas, postanowiliśmy przygotować mini poradnik. Będzie to kilka cennych informacji, które przydadzą się bardziej początkującym graczom. Ale jeśli należysz do tych bardziej zaawansowanych – z pewnościa również znajdziesz coś dla siebie.

Porada nr. 1 – Przemieszczaj się szybciej korzystając ze skrótów oraz przyczep do przewozu koni.

Możesz pokonywać trasę znacznie szybciej. W tym celu powinieneś/powinnaś szukać skrótów. Warto o tym pamiętać nie tylko podczas podróżowania ale również podczas wyścigów. Korzystaj również z innego sposobu transportu. Nie musisz ciagle podróżować konno. Możesz wykorzystać przyczepę do przewozu koni.

Porada nr. 2 – Wykonuj zadania hurtowo.

Chcący zaoszczędzić na czasie i środkach potrzebnych do podróżowania, warto wykonać więcej niz jedno zadanie w danym miejscu. Po co tracić czas na szukanie innych zadań w innym miejscu, mając do wykonania kilka w jednym miejscu.

Porada nr. 3 – Bądź jeszcze bardziej szybki.

Można na kilka sposobów podnieść osiągi swojego konia. Jednym z nich jest stosowanie odpowiednich ubrań i wyposażenia. Kolejną ważną rzeczą jest dążenie do najwyższego poziomu (szósty poziom szczęścia). W tym celu musisz dbać o swojego podopiecznego a on z pewnością odwdzięczy Ci się większą dynamiką i szybkością podczas wyścigów.

Jeśli te wskazówki nie są dla Ciebie wystarczające – sprawdź Star Stable Hack z którym zyskasz m.in. Starcoinsy oraz Star Rider

zafreehack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *