0

[PORADNIK] Jak gromadzić i wydawać swoje pączki w Hero Zero.

Poradnik do Hero Zero

Na wstępie pragnę zaznaczyć iż jest to indywidualna kwestia każdego z graczy. Ten poradnik jednak ma na celu zaprezentowanie najlepszych sposobów na mądre dysponowanie zasobami.

W Hero Zero pączki są trudne do zdobycia ale nie niemożliwe. Więc jeśli uzbierasz je, zastanów się dwa razy zanim je roztrwonisz. Dlaczego? Otóż w późniejszych etapach gry są bardzo trudne do zdobycia w ilościach jakie by nas interesowały.

Pączki możesz zdobywać w następujący sposób:

1. Z misji

2. Poprzez zakup

3. Z pojedynków

Jest jeszcze kilka innych sposobów, jednak te powyższe dają ich stosunkowo najwięcej. Mamy też do dyspozycji te pączki które dostaliśmy wraz z rozpoczęciem gry. Nie jest ich niestety zbyt wiele.

Nie oszukujmy się ale żeby osiągnąć szybkie tempo pozyskiwania tzw. donutsów musisz się bardzo wysilić. Bez odpowiedniej aktywności w grze i czasu nad nią spędzonego nie przeskoczysz tych graczy, dla których Hero Zero jest czymś więcej jak grą.

Tak więc jeśli już masz określoną ilość pączków możesz je wydawać na nowe przedmioty w grze. To daje Ci możliwość niezbędnego rozwoju. Bez pączków nie da się zbyt wiele osiągnąć w grze. Wielu graczy sięga po płatne donutsy jednak nie każdego na nie stać. 30 oponek to średnia cena 5-8zł. Jeśli chcemy nabyć je w sensownej ilości, musimy wydać nawet trzycyfrową kwotę. Jeśli nie jesteś na to gotowy, sprawdź nasz hack do Hero Zero i wygeneruj taką ilość pączków jaką tylko będziesz chciał. Sprawdź sam!

zafreehack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *