Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

1
 

Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

Skończyliśmy już prace nad najnowszym hack-iem do gry Awataria pozwoli wam on między innymi na doładowanie sobie do konta Srebra i Złota. Awataria Hack został stworzony i jest już ukończony w 100%. Zabezpieczenia działają na najwyższym poziomie, a aktualizacje są sprawdzane codziennie.

Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

Czym tak naprawdę jest Awataria Hack?

Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

Jak już uruchomimy hack-a musimy wspisać nasz login, zaznaczyć wszystkie zabezpieczenia oraz wybrać ilość srebra i złota:

Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

Gdy już wszystko zrobiliśmy jak należy wystarczy kliknąć na przycisk "Start Hack" i odczekać do 60 sekund i po tym czasie wejść do gry:

Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

Awataria jest grą w którą możecie zagrać przy użyciu przeglądarki na naszej klasie. Awataria Hack na Złoto jest raczej skierowana dla młodszych graczy, ale niektóre starsze osoby też się w niej odnajdą i zostaną na dłużej. W grze możemy między innymi przebierać naszego avatara na różne sposoby i wybrać swój własny unikatowy styl dzięki czemu będziemy się wyróżniać, a w oczach innych graczy będziemy oryginalni. W grze możemy imprezować z innymi graczami w lokacji do tego przeznaczonej która oczywiście nazywa się impreza. Możemy także zapraszać do mieszkania swoich znajomych lub odwiedzać znajomych w ich własnych. Znajomych możemy zdobyć w bardzo prosty sposób wystaczy po prostu grać i chodzić po różnych lokacjach, a jest ich naprawdę dużo jedną z nich jest np. Restauracja w której możemy z kimś napić się herbaty lub kawy i przy tym popisać z tą osobą na czacie. W grze Awataria Hack na Srebro nasze mieszkanie stanowi też bardzo ważną cechce na równi z naszym avatarem, bowiem możemy w nim wymieniać meble i układać wszystko w taki sposób jaki nam się podoba. Meble możemy nabyć w sklepie od tych najtańszych aż do tych najdroższych za srebro lub złoto. Meble tanie nie jest jakoś bardzo ciężko zdobyć, ale zdobycie tych drogich nie jest takie proste jak się może wydawać. Niestety w awatarii występuje złoto, które ciężko zdobyć bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Awataria Hack na Złoto 2017 pozwoli wam dodać sobie nie tylko złoto, ale też i srebro w ogromnych ilościach i przy tym samym pozbędzie się tego uciążliwego problemu w postaci wydawania złotówek. Pamiętajcie też aby nie przesadzać z ilością dodawanych wspomagaczy do gry. Oczywiście nasz program posiada bardzo mocne zabezpieczenia, które chronią nas przed adminami gry i są praktycznie nie do przejścia, jednak mimo wszystko nie polecamy dodawać jakiś kosmicznych liczb. Z naszych ustaleń wynika, że dodawanie złota w ilości 100 tysięci na miesiąc jest bezpieczne i zalecamy nie przekraczać tej liczby.

Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

Jak używać naszego Awataria Hack?

 • Najpierw musicie pobrać wszystkie pliki z naszej strony.
 • Teraz wszystkie pobrane pliki należy wypakować.
 • Uruchamiamy plik Awataria Hack.exe
 • Wybieramy ilość Srebra oraz Złota.
 • Zaznaczamy wszystkie opcje zabezpieczeń.
 • Klikamy przycisk Start Hack.
 • Po około 60 sekundach wchodzimy do gry.
 • Cieszymy się naszym Darmowym Srebrem i Złotem.

Co potrafi nasz Awataria Hack?

 • Potrafi doładować nieskończone ilości Srebra.
 • Potrafi doładować nieskończone ilości Złota.
 • Posiada bardzo silne zabezpieczenia.
 • Łatwe i szybkie aktualizacje wystarczy kliknąć przycisk "Aktualizuj"

One comment to Awataria Hack na Srebro i Złoto 2017

 • Monika

  Kocham was <3.

  Doładowałam sobie 100.000 Złoto 😮

   
  Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*